1. Головна>
  2. Про дилера>
  3. Керування

Керування

Керування

Системи підвіски здатні суттєво впливати на комфорт під час руху авто

Системи підвіски забезпечують комфорт пересування будь-якими дорогами - як рівними, так і вибоїстими. У пошуках ідеального балансу між плавністю ходу та керованістю
Пневматична підвіска з електронним управлінням

Пневматична підвіска з електронним управлінням

Пневматичні амортизатори, які використовуються замість пружин, дозволяють регулювати кліренс автомобіля. Здатність підтримувати кліренс незалежно від кількості пасажирів або ваги вантажу у автомобілі суттєво покращує плавність руху та стійкість кермового керування.

Система геометрії шасі

Система геометрії шасі

Система геометрії шасі автомобіля здатне компенсувати тяглове зусилля зміною куту та положення елементів, які з'єднують шини та кузов, створюючи відчуття упевненого та стабільного контакту з дорогою.

Система рульового управління та її вплив на керованість авто

Рульове управління - це система, яка безпосередньо впливає на керованість авто. Саме від її налаштувань залежить здатність автомобіля упевнено долати повороти. Вона забезпечує приємні враження від пересування у будь-яких дорожніх умовах - як на прямих, так і у поворотах.
Електропідсилювач керма з мотором на кермовій рейці

Електропідсилювач керма з мотором на кермовій рейці

Завдяки електромотору з прямим приводом зубчастої передачі кермової рейки водій здатен краще контролювати передні колеса та швидше змінювати їхнє положення.

Рульове управління зі змінним передаточним числом

Рульове управління зі змінним передаточним числом

Ця технологія дозволяє з легкістю контролювати автомобіль як на прямих ділянках, так і у крутих поворотах з мінімальним кутом повороту керма.

Система керування стабільністю (VSM) автомобіля

Система керування стабільністю (VSM) автомобіля

Ця система автоматично відстежує дорожні умови та забезпечує вашу безпеку шляхом додаткового автоматичного контролю керованих коліс та гальм автомобіля під час подолання нерівностей.

Централізована система керування режимами руху

Завдяки централізованому контролю кожен з режимів руху змінює відчуття від роботи двигуна, трансмісії, кермового керування, пневматичної підвіски з електронним керуванням та інших систем автомобіля. Для максимальної насолоди керованістю та комфортом під час руху.
Звичайний режим

Звичайний режим

Забезпечує плавне прискорення та комфорт під час руху

Спортивний режим

Спортивний режим

Забезпечує більш стрімке прискорення, стабільну керованість та комфорт під час руху.

ECO режим

ECO режим

Містить оптимальні налаштування для економії пального.

SNOW режим

SNOW режим

Мінімізує ковзання шин на мокрій дорозі, а також покращує керованість та передачу обертального моменту на колеса.

Задоволення від керованості

Електронна система перемикання передач покращує стабільність автомобіля та підвищує точність прискорення та гальмування. Робить подорож більш приємною завдяки спрощеному керуванню та стильному дизайну.
Система Shift By Wire

Система Shift By Wire

У цій системі замість механічного приводу між трансмісією та важелем використовується сучасна електроніка. Електронний привід усуває вібрації, зменшує зусилля на важелі та скорочує його робочий хід для максимальної зручності у користуванні. Важіль також обладнано індикатором обраної передачі.

Комфорт під час руху

Комфорт під час руху забезпечується за допомогою цілої низки старанно продуманих корисних функцій. Ними зручно користуватися у будь-яких умовах.
Сидіння з підігрівом

Сидіння з підігрівом

Підігрів сидінь покращує комфорт у холодну пору року.

Система пам'яті положення сидіння

Система пам'яті положення сидіння

Зручні положення сидіння водія, керма та зовнішніх дзеркал можна зберегти та відновити у будь-який момент натисканням однієї кнопки.

Вентиляція сидінь водія/пасажирів

Вентиляція сидінь водія/пасажирів

У спекотну погоду можна скористатися обдувом сидінь, який забезпечується вбудованим вентилятором.

Повністю адаптивна LED-система переднього освітлення

Поєднуючи переваги світлодіодних та AFLS-ламп, адаптивні світлодіодні фари дозволяють змінювати кут променю світла, щоб заважати водіям автомобілів на зустрічній смузі. Вони також забезпечують оптимальну форму пучка світла залежно від швидкості руху автомобіля для більш безпечного та комфортного керування.
Автоматичне перемикання дальнього світла

Автоматичне перемикання дальнього світла

Камера, яку встановлено на лобовому склі, вимірює яскравість навколишнього світла та яскравість інших машин та автоматично вмикає та вимикає дальнє світло для більш безпечної їзди уночі.

Адаптивне керування ближнім світлом

Адаптивне керування ближнім світлом

Ця система змінює форму пучка ближнього світла залежно від швидкості руху для якомога кращої видимості.

1.  На швидкості 40 км/год або нижче пучок світла охоплює не тільки ділянку попереду, а й праворуч та ліворуч від автомобіля.

2.  На швидкості між 40 км/год да 110 км/год система забезпечує якісне освітлення зустрічної смуги та широкої ділянки попереду автомобіля.

3.  Коли швидкість сягає 110 км/года та вище, система звужує пучок світла та переносить його подалі від автомобіля, даючи можливість вчасно зреагувати на дорожні обставини.

4.  Динамічний переніс світла: пучок ближнього світла автоматично переноситься ліворуч або праворуч синхронно з обертанням керма та з урахуванням швидкості автомобіля незалежно від обраного режиму швидкості (міський, звичайний або швидкий).

Open Chat